فرمانده سپاه اسلام آباد غرب در پی شهادت دوزادهمین شهید مدافع حرم استان کرمانشاه و اولین شهید مدافع حرم شهرستان اسلام آباد غرب از طرف پاسداران و بسیجیان ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پیام تبریک و تسلیت صادر کرد.
متن پیام به شرح ذیل می‌باشد:

بسم رب الشهدا والصدیقین

اگر آه تو از جنس نیاز است،
در باغ شهادت باز باز است

خداوندا، اين دفتر و كتاب شهادت را همچنان به روى مشتاقان باز، و ما را هم از وصول به آن محروم مكن. خداوندا، كشور و ملت ما هنوز در آغاز راه مبارزه و نيازمند به مشعل شهادت اند، تو خود اين چراغ پر فروغ را حافظ و نگهبان باش» و به اجابت برسان.

شهادت رزمنده گردان حنین ومدافع حرم ال الله شهید “خیرالله احمدی فر ” رابه محضر حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مردم شهیدپرور استان کرمانشاه به ویژه شهرستان اسلام آبادغرب و خانواده محترم آن شهید والامقام تبریک وتسلیت عرض مینمایم.

باز هم دست جنایتکاران استکبار به سر کردگی آمریکای خبیث از آستین گروهکهای ملحد بیرون آمد و سروی از بوستان رزمندگان کفر ستیز را انداخت.

سردار “خیرالله احمدی فر” در جهاد اصغر، جهاد اکبر و نیز جهاد کبیر نمره 20 گرفت و به خیل عظیم شهدای مدافع حرم پیوست.

شهادتت مبارک سردار.

سرهنگ پاسدار بیژن خدادادیان
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان اسلام آبادغرب
۹۵/۱۱/۱۶

پیش از این شهید “مهدی نوروزی”، “صادق یاری گلدره”، “سعید قارلقی”، “ابوذر امجدیان”، “ستار عباسی”، “اکبر ملکشاهی”، “رضا عباسی”، ” سجاد حبیبی” ،” حمزه کاظمی” ، “اکبر نظری” و “حسین علیخانی” از استان کرمانشاه در دفاع از حرم اهل بیت(ع) در عراق و سوریه به فیض شهادت رسیده بودند.