در مورخه 1396/05/08 کلاس تابستانه طرح هجرت 3 دانش آموزی در اردوگاه شهیده پروین حسینی  واقع در واحد انقلاب با حضور حاج آقا پوراکرمی برگزار گردید.

حاج آقا پوراکرمی با بیان اینکه این طرح به منظور بازسازی و بهسازی مدارس برگزارمی‌شود افزود: طرح هجرت 3 همه ساله در شهرستان دالاهو همراه با سراسر ایران اسلامی با همکاری آموزش و پرورش برگزار می‌شود در این طرح دانش‌آموزان به تعمیر،بازسازی و بهسازی و رنگ‌آمیزی مدارس شهرستان اقدام خواهند کرد .

 وی افزود: هدف از طرح هجرت 3 محرومیت‌زدایی از مدارس، پر کردن اوقات فراغت دانش‌آموزان، فراهم‌سازی زمینه مشارکت آنان در فعالیت‌های عمرانی با حس تعهد و خصلت بسیجی بیان کرد.

 وی عنوان کرد: طرح هجرت می‌تواند عامل بسیارمهمی در تربیت روحی و اخلاقی دانش‌آموزان در عرصه‌های کار باشد و دانش‌آموزان بتوانند در حفظ و نگهداری مدارس که در دست دانش‌آموزان امانت است بسیار کارسازباشد.

 حاج آقا پوراکرمی گفت: هدف اصلی از اجرای برنامه‌های طرح هجرت، خودسازی و تمرین مهارت‌های زندگی وبرقراری ارتباط اجتماعی و گروهی است و یکی از بهترین برنامه‌ها برای جوانان و نوجوانان در کنار مشارکت در بهسازی فضاهای آموزشی و پرورشی، فراهم آوردن روحیه‌ی تفکر و اندیشه در چگونگی شناخت خالق هستی و جهان آفرینش است.

وی همچنین در خصوص طرح جهادی که بسیار مثمر است مسائلی را بیان داشتند