به گزارش صالحین ناحیه دالاهو نشست سیاسی  با موضوع جنگ نرم در واحد مقاومت امیرکبیر شهرستان دالاهو و با حضور دانش آموزان بسیجی برگزار شد.

در این نشست روح الله باجلانی مسئول هادی، سیاسی بسیج دانش آموزی شهرستان دالاهو با اشاره به اعمال، عقاید و باورهای غیردینی(تصویری) گروه‌های تکفیری، گفت: دنیا به سوی جنگ نرم رفته و جایگزین جنگ نظامی و سخت شده است، جنگ نرم براساس باورها و عقاید هر جامعه‌ای وارد آن می‌شود و فقط می‌توان با بصیرت با آن روبه‌رو شد.

وی افزود: در جنگ نرم مهم‌ترین هدف از بین بردن اسلام و مکتب اهل بیت(علیهم السلام) است، جنگی که آرام آرام فکر و اندیشه و سبک زندگی را به فساد هدایت می‌کند.

مسئول هادی، سیاسی دانش آموزی این شهرستان: فرقه‌سازی، تغییر خط و زبان، تخریت آثار مذهبی وفرهنگی را از جمله برنامه‌ریزی‌های قرن اخیر ابرقدرت‌های ظلم و جور علیه اسلام و شیعه برشمرد و گفت: با تأسیس مدارس علمیه که ظاهری اسلامی دینی دارند، اما تمام برنامه‌های آموزشی آنان زیرنظر آمریکا و اسرائیل تدوین می‌شود، افرادی هچون طالبان و تکفیری‌ها را برای رسیدن به اهداف خود پرورش داده‌اند.

وی ادامه داد: ابزارهای انعکاس جنگ نرم انیمیشن‌ها، فضاهای اجتماعی و ماهواره هستند که 116 شبکه ماهواره‌ای علیه ایران بکار گرفته شده است که از این تعداد 18 شبکه با داشتن ظاهری اسلامی(تشیع انگلیسی) اما در خدمت آمریکا و ا نگلیس هستند و مبارزه با انقلاب ایران و اندیشه امام خمینی (ره)، تفرقه افکنی، توهین و سب مراجع و علما و دفاع از اسرائیل از اهداف مهم این ابزارها و شبکه‌ها است.

IMG_1013

IMG_1017

IMG_1022

IMG_1023