محفل انس با قرآن در واحد مقاومت انقلاب به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار گردید.

به گزارش صالحین دانش آموزی دالاهو؛ سروان پاسدار کامران جلیلیان فرمانده حوزه دانش آموزی در این آیین معنوی گفت: با توجه به فرمایشات پیامبر اکرم(ص) خواندن قرآن و تفسیر مفاهیم آن از ضروریات جامعه اسلامی است و بهترین امت کسانی هستند که قرآن را می آموزند و آموزش می دهند.

وی با تاکید بر برگزاری بیش از پیش این محافل نورانی افزود: اقامه نماز و قراعت قرآن از اهم مواردی است که توجه به آن موجب رفع مسایل و مشکلات اساسی جامعه می شود و دشمنان انقلاب و اسلام همان کسانی هستند که مهر نماز بر پیشانیشان معلوم نیست و از مفاهیم قرآنی بی خبرند.

وی خطاب به معلمان اذعان داشت: برگزاری محافل انس با قرآن و تداوم برگزاری این گونه جلسات باعث انس و الفت جوانان و نوجوانان با قرآن و دین مبین اسلام می شود.

سروان جلیلیان خطاب به دانش آموزان شرکت کننده در این محفل معنوی بیان داشت: چارچوب زندگی را می بایست با مفاهیم قرآنی بسازیم و انس با قرآن درمان دردهای درونی انسان است و روحیه مسئولیت پذیری، پرهیز از نفرت و افترا، ترویج نیکی و بخشش در جامعه را موجب می شود.

 وی افزود: انقلاب اسلامی ملت ایران بر پایه ارزش های دینی و باورهای اسلامی شکل گرفته و پیروزی آن نیز بر اساس آموزه هایی صورت گرفت که شهادت در راه خدا را جز پیروزی نمی داند.

 وی اظهار کرد: هر چند که قرآن در تمامی منازل مردم ایران اسلامی وجود داشته و در منازل نیز قرائت می شود ولی قرائت آن در محافل و مجالس بر عظمت آن افزوده و لطف و عنیایت خداوند را در پی خواهد داشت.