به گزارش خبرنگار کردپرس، هوشنگ بازوند در اين جلسه با تاكيد بر تسريع در روند اجرايي پروژه هاي باقيمانده مسكن مهر گفت: دستگاه هاي اجرايي بايد تلاش كنند تا روند اجرايي اين پروژه ها هر چه سريعتر به اتمام رسيده و در اختيار مردم و متقاضيان قرار گيرد.

وي با بيان اينكه اگر تعهدي در قبال اتمام پروژه ها به مردم داده شده بايد حتماً انجام شود افزود: در سنوات گذشته به مردم گفته شد  كه شما با 5 الي 6 ميليون تومان صاحب خانه مي شويد اما پس از گذشت چند سال اين رقم افزايش يافت و مردم نيز توان پرداخت بيشتر را نداشتند و در حال حاضر اين پروژه ها با مشكل مواجه شده اند لذا براي حل موضوع بايد تدابيري انديشيده شود تا مشكل چنين افرادي حل و اين افراد صاحب خانه شوند.

وی گفت: دستگاه هاي ذيربط بايد پيگيري كنند كه اجراي باقيمانده پروژه هاي مسكن مهر در استان انجام شود و قولي كه به مردم داده شده حتماً بايد اجرايي گردد.

بازوند با اشاره به پيگيري هاي صورت گرفته براي تخصيص 18 تا 20 ميليون تومان وام بلاعوض جهت اتمام مسكن مهرهاي مناطق زلزله زده بيان داشت: اين موضوع را در جلسه هئيت دولت با رئيس جمهور محترم مطرح كردم لذا براي اتمام اين واحدها همه بايد كنيم كه ساخت آنها به اتمام برسد و وزارت راه و شهرسازي براي اجراي اين موضوع وارد عمل شود تا واحدها هر چه سريعتر به اتمام برسند.

وي خواستار تعيين تكليف پروژه 400 واحدي مسكن مهر كرند غرب شد و گفت: اگر اين واحدها متقاضي دارند تلاش كنيد كه هر چه سريعتر به اتمام برسند و ما در اين جلسه از كميته امداد مي خواهيم كه 150 واحد از اين پروژه ها را براي مددجويان خود در اختيار بگيرد تا اين عزيزان كه با مشكل مسكن روبرور هستند صاحب خانه گردند.