خواهر مرضیه نجفی فرمانده حوزه خواهران الزهرا(س) بمناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و تولد سلاله پاک زهراي اطهر (س) ، حضرت امام خميني (ره) پیام تبریکی صادر کرد.

متن پیام  بدین شرح است:

بیستم جمادي الثاني سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و تولد سلاله پاک زهراي اطهر (س) ، حضرت امام خميني (ره) را به تمام شیعیان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

شم وجود زهرای اطهر(س) تجلی لطافت خدا و جایگاه و شأن مقام والای زن در نزد خداوند نشان تجلی بعد ارزشی بانوان می باشد. ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها در روزگار جاهلیت، ریشه جهل و عداوت را خشکاند و دریچه های هدایت زنان عالم را یکی پس از دیگری گشود و سرآغاز تداوم سلسله خوبی های رسالت پیامبر اکرم (ص) شد.

حضرت فاطمه زهرا (س) خود الگوی شایسته ، برجسته و جاودان زن مسلمان که نماد پاکدامنی و وارستگی زنان است و پیروی از سلوک و منش آن بزرگوار، همچون چراغی، روشنایی بخش مسیر زندگی رهروان پاک اوست.

ضمن تبریک مجدد، از خداوند متعال، توفیق توأم با سلامتی و عزت روز افزون همکاران در شناخت هرچه بهتر جایگاه زن مسلمان با الهام از منش صدیقۀ طاهره و تأسی به رفتار آن قدسیه مطهره و نیز حضور تاثیرگذار این بخش از جامعه را در عرصه ‌های مهم اقتصادی و فرهنگی کشور خواستارم .