سردار قدرت اله احمدی پور در گفت‌وگو با فارس در خصوص فعالیت های لشکر 29 سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه در خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان، اظهار داشت: در جریان بارندگی‌های اخیر منطقه غرب و احتمال طغیان رودخانه‌ها و به وجود آمدن سیل در استان، لشکر ۲۹ حضرت نبی اکرم (ص) با همه نیروهای جان برکف پاسدار خود به همراه تمام تجهیزات سنگین، نیمه سنگین، خودروهای عملیاتی و امدادی برای اعزام و یاری رساندن به همه دستگاه‌ها و نهادها و امدادرسانی به مردم غیور کرمانشاه از دو روز پیش در حالت آماده باش صددرصد است.

فرمانده لشکر ۲۹ سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه افزود: این آمادگی تا پایان عبور این سامانه بارشی در استان کرمانشاه ادامه دارد.

وی بیان داشت: لذا به اطلاع هم استانی‌های عزیز می‌رساند این لشکر همانند گذشته همواره در تمام بحران‌ها تا عادی شدن وضعیت در کنار شما مردم عزیز است.

سردار احمدی با اشاره به پیش‌ قدمی نیروهای مسلح به ویژه سپاه در بحران‌ها برای امدادرسانی، خدمت رسانی از رسالت‌های ذاتی سپاه عنوان کرد و گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بسیج تمامی ظرفیت‌ها و امکانات موجود کماکان در کنار هموطنان سیل زده استان خواهد بود.

وی بیان داشت: حل مشکلات سیل‌زدگان نیازمند روحیه جهادی و غیرت انقلابی مسئولان است، البته سپاه هم در کنار سایر ارگان‌ها با تمام تجهیزات به میدان خدمت‌رسانی آمده است.