به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از المسیره، یک منبع نظامی گفت که نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن یک فروند موشک زلزال1 به مرکز تجمع مزدوران ارتش سعودی در منطقه الصوح واقع در جبهه نجران شلیک کردند.

وی افزود که بر اثر این حمله موشکی شماری از مزدوران کشته و یا زخمی شدند.

از سوی دیگر نیروهای یمنی با یک فروند موشک هدایت‌شونده یک دستگاه بولدوزر نظامی متجاوزان و یک خودروی حامل مزدوران را در منطقه “الطلعه” در نجران منهدم کردند.

تک‌تیراندازان ارتش و کمیته‌های مردمی یمن روز چهارشنبه دو تن از مزدوران سودانی را در شمال منطقه مرزی میدی واقع در استان حجه به هلاکت رساندند.

و خبر دیگر اینکه بر اثر حملات متجاوزان و مزدوران عربستان به منطقه “الفرس” در بخش “التحیتا” در استان الحدیده یک پیرزن یمنی به شهادت رسید و یک دختربچه نیز زخمی شد.

عربستان سعودی از ششم فروردین 94 با تشکیل ائتلافی متجاوز از رژیم‌های مرتجع عربی، جنگی ویرانگر را علیه یمن با هدف تسلیم کردن مردم این کشور در برابر سیاست‌های خود و جلوگیری از تشکیل دولت مستقل و غیروابسته به خود آغاز کرده است که این حملات هیچ نتیجه‌ای به‌جز قربانی شدن میلیون‌ها انسان بیگناه و ویران شدن زیرساخت‌های حیاتی یمن نداشته است.