به گزارش خبرنگار   گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،جلسه هماهنگی جهت برگزاری مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و راهپیمایی روز قدس، ونیز بررسی اطفا حریق درمراتع گهواره در محل سالن جلسات بخشداری گهواره با حضور سلیمی بخشدار گهواره ومسئولین سطح بخش گهواره برگزار گردید.

«سلیمی» بخشدار گهواره ضمن آرزوی قبولی طاعات عبادات در ماه پر برکت رمضان به بیان توصیف بزرگی امام راحل پرداخته و گفت : وظیفه ماست تا به پاس بزرگداشت یاد بنیانگذار انقلاب اسلامی در سالگرد رحلت ایشان مراسم باشکوهی را در شهر گهواره برگزار نمائیم.

سلیمی  حضور حداکثری مردم در راهپیمایی روز قدس را لبیک به ندای بنیانگذار نظام و اعلام حمایت از مظلومیت مردم فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی دانست.

بخشدار گهواره با اشاره به میزان محدود منابع و اعتبارات بخش گهواره وباتوجه به محرومیت این بخش، از مسئولین درخواست مساعدت‌های لازم جهت رفع مشکلات وزدودن محرومیت از این منطقه وایجاد رضایت مندی مردم محروم بخش گهواره شد.

«سیمانی» مسئول اداره منابع طبیعی گهواره ضمن اشاره به حضور پرشور همکاران خود در راهپیمایی روز قدس، با توجه به حساسیت موضوع حریق‌های احتمالی پیش رو، نکاتی را در خصوص ملزم نمودن جهاد کشاورزی بخش نسبت به اطلاع رسانی به کشاورزان جهت احداث آتش بر اراضی همجوار با منابع طبیعی و عدم آتش زدن پس چر مزارع مطرح نمود، که بخشدار محترم با توجه به حساسیت موضوع مراتب را مصوب و لازم الاجرا دانستند .