به گزارش صالحین ناحیه دالاهومسئول دفترنمایندگی ولی فقیه درجمع طلاب خواهرو پایوران وسربازان سپاه ونیروی انتظامی شهرستان دالاهوبه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ایران اشاره وگفت:

رهبر معظم انقلاب اسلامی روز چهارشنبه 24 بهمن ماه سال1397 در بیانیه ای مهم و راهبردی به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ورود جمهوری اسلامی به فصل جدیدی از زندگی به تبیین ویژگی‌های مسیر پر افتخار پیموده شده در چهل سال گذشته و بركات خیره‌كننده انقلاب اسلامی در رساندن ایران اسلامی به جایگاه شایسته ملت پرداختند.

وی تصریح کرد:رهبرمعظم انقلاب اسلامی فرمودند: «من روی این بیانیه خیلی زحمت کشیدم و فرمودند من بنای بر این ندارم که اگر چیزی نوشتم یا مطلبی می‌گویم از دیگران درخواست کنم که روی آن کار کنند ولی راجع به این می‌گویم این کار را بکنند…» این درخواست و مطالبه را ایشان دارند..

حجت الاسلام محمدی با بیان اینكه در این بیانیه رهبر انقلاب با نسل جدید برای مسئولیت ها در آینده و آشنایی با توطئه ها و خطرها سخن گفته است، تصریح كرد: این موارد نیازمند آماده سازی در نسل جوان است. دشمن تا زمانی که انقلاب اسلامی در مدار آرمان‌های خود قرار دارد دست از دشمنی و کینه‌ورزی با ملت ایران برنمی‌دارد وماباید برای مقابله با ای نتوطئه ها ودشمنی ها آماده باشیم.

وی خطاب به طلاب بیان کرددربیانیه گام دوم حضرت آقا انتظاراتی که ازطلاب دارند این است که بیانیه بایدبصورت گفتمان باشدوبایدمعنویت وکلاس های اخلاقی وقرآنی بیش ازپیش برگزارشود.

مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه درسپاه ناحیه دالاهو ادامه داد:باید نسبت به عملیاتی کردن فرامین رهبر معظم انقلاب مدظله‌العالی در این بیانیه، بسترهای مناسبی ایجاد کنیم تا این مطالب روشن و ارزشمند در قالب الفاظ باقی نماند و به طرح و برنامه عملیاتی تبدیل شود.